הופעות לכל השנה

flower4מופע להטוטים וג'אגלינג –אורן – להטוטים בידיים טובות…

מופע המרהיב המשלב להטוטיי אש, חד אופן גדול, מופע כדורים ועוד ועוד המופע בשיתוף קהל.

flower4טלפתיה וקסמים בראי היהדות – ניב

תוכנית המועברת ע"י ניב מומחה בתחום. בחלק הראשון נחזה בהצגה מדהימה של קטעי טלפתיה וקסמים ובחלקה השני יראה ניב כיצד הכל זה בעצם אחיזת עיניים יסיק מסקנות חושבות לגבי הנזקים הקשים שיכולים להיגרם מהיגררות אחרי מתחזים למיניהם ומאחזי עיניים.

flower4תמונות מהחיים –  מופע פנטומימה חינוכי – עופר

תוכנית המועברת במגוון נושאים המכינים את התלמידים לחופש הגדול.

flower4נחשים, לטאות ועקרבים –לא רק מה שחשבתם…–מופע מיוחד עם שייקה

במופע זה נראה סוגי זוחלים שונים, נכיר אותם ניגע בהם ונלמד היכן הם מופיעים במקרא ומה ניתן ללמוד מהם.

flower4אין דבר כזה ילד רע! – אושי גרוס

הופעה מרתקת והנוגעת ללב של אושי גרוס, בדרן וחקיין בעל יכולות ווקליות מרשימות, שהיה בילדותו ילד עם קשיי למידה וקשיים נוספים זהו סיפור של התמודדות עם קשיים , אמונה בעצמך ובסובב אותך, סיפור שיחנך אותנו להסתכלות בעין טובה ולימוד זכות על עצמינו ועל הסובב אותנו.

flower4בין אדם לחברו מזווית קצת אחרת… – פעילות O.D.T

פעילות חווייתית המשלבת הנאה, גיבוש ולימוד שתעסוק במגוון נושאים הקשורים לבין אדם לחברו בניהם: חסד, אחדות ואחידות, לקיחת אחריות, היחיד בקבוצה ועוד ועוד. בשילוב הפעלות במתקנים חווייתיים.

flower4מעשה מאבדת בת מלך – ניצן

הצגת יחיד המבוססת על סיפורו המופלא של ר' נחמן מברסלב המועברת בדרך חוויתית, מצחיק עד דמעות ועם המון תוכן בשילוב פעלולים, אקרובטיקה, מונולוגים אישיים והרבה הרבה מסרים גלויים וסמויים. לאחר ההצגה יתקיים דיון שלאחריו ניצן יספר את סיפורו המופלא החל מילדותו ברעננה כבן טובים שכבש הרבה פסגות דרך חיפושו אחר משמעות אישית שהיא מעבר לכסף, מעמד ויוקרה ועד לשיבתו לדרך היהדות.

flower4ערבי שירה, סיפורים וריקודים עם מגוון נגנים וזמרים

flower4מעשה שהיה… – הצגת יחיד מרתקת ומשעשעת ע"פ סיפורו של הבעש"ט

 בהצגה זו, המשתרעת ע"ס ארצות וימים נחפש את האוצר ובדרך נברר את מעלתם של ישראל, נלמד על ההשגחה שיש על כל יהודי ויהודי ונפנים מהי מעלתם של ישראל. בסופו של דבר נגלה שהאוצר נמצא ממש לידינו… ההצגה תתחבר לסיפורו האישי של השחקן שחיפש את הדרך ליהדות ברחבי העולם עד שמצא… ההצגה מועברת ע"י תומר – שחקן מקצועי ומנוסה בוגר הסטודיו למשחק של ניסן נתיב

flower4מעגל מתופפים ארץ ישראלי – נחשון

מעגל מתופפים בשילוב כלי נגינה וכיף עם דגש על חיבור לעדות השונות ולארץ ובנוסף ניתן לשלב  שירה ודיון על מגוון נושאים.

flower4הילדים של החיים – אושי גרוס

משפחת גרוס לקחה על עצמה ב- 8 שנים האחרונות להיות משפחה אומנת לילדים שגורלם לא שפר עליהם.

בהרצאה מרגשת, מצחיקה ומלאת תוכן מפגיש אותנו אושי גרוס (אין דבר כזה ילד רע)  עם חיי ילדי המשפחתון לצד הילדים הביולוגיים שלו  , תהליך הבניה שלהם, ההצלחות המרגשות והאכזבות הצורבות.

flower4הנשמה לך! – מופע מרתק בשילוב שירים, סרטונים וסיפורים על ר' שלמה קרליבך

שירים וסיפורים עם מצגת יפה וסרטים על דמותו של  ר' שלמה קרליבך .המופע מועבר ע"י רפי ודודי 

flower4תיאטרון פלייבק – מופע ייחודי

התלמידים/ הצוות הן המחזאיות והבימאיות ואנחנו נשלח את השחקנים! בתוכנית ייחודית זו, יספרו התלמידים/אנשי הצוות סיפור מרתק ובעל מסר מחייהם סביב נושא שיוחלט מראש והשחקנים, יציגו את הסיפור בו במקום בצורה קומית עם הדגשת המסרים העולים מהסיפור ולאחר מכן יתקיים דיון ויוסקו מסקנות משמעותיות לחיים. תוכנית המשלבת הנאה, צחוק ומסר

flower4לקראת החופש הגדול בסיפור אישי  מרתק ,שירים וריקודים עם מירי

זהו סיפורה של מירי רקדנית וזמרת בלהקת "טיפקס" שבסוף אחת מהופעותיה הרבות נגשה אליה אחת הנשים הדתיות שצפתה בה ולחצה עליה מאד להתארח אצלה בשבת. שבת זו שינתה את כל חייה של מירי וחשפה אותה לעוצמות חיים אחרות לחלוטין ממה שהכירה. בהמשך חלתה מירי במחלת הסרטן, התמודדה מתוך אמונה והרבה אופטימיות והצליחה ב"ה להירפא. השיחה היא הופעה המועברת בעזרת שירים וריקודים מחזק….  מצחיק…..  ומרגש.

flower4לקראת החופש עם רויטל – מופע מרתק

מופע המשלב תוכן, הנאה וכיף. שירים וריקודים לצד סיפורים יפים ותוכן לקראת החופש הגדול

flower4סטנד-אפ, פלייבק עם עוד משהו… –הופעתה של צופיה

הופעה המשלבת מופע סטנד-אפ לצד מופע פלייבק. במופע עולים בצורה מאוד מצחיקה וחווייתית אך משמעותית. אפשרות למופע במגוון נושאים חשובים בניהם: בין אדם לחברו,  תפילה, יחסים בין אמהות  למתבגרות, החריג בחברה, כוחו של שינוי – לקראת הימים הנוראים ועוד         ניתן לקבל את הפעילות גם כשיחה.

flower4מקימי! – הופעתה של נועה ירון

נועה ירון, שחקנית מוכרת שחזרה בתשובה מספרת את סיפורה המרתק השזור בהרבה הומור על דרכה מ"קדמת" התרבות המערבית לעולם של תורה ומצוות.

flower4מופע אימפרוביזציה חווייתי! – יואב

קטעי תיאטרון מאולתרים,  ספונטניות ודמיון והכל – בערב שכולו אילתור!

המקומות, הדמויות וכל ההתרחשויות ניתנים לשחקנים מהקהל ללא הכנה מראש וללא תיאום כלל! משחקי אימפרוביזציה מצחיקים עד דמעות עם טעם של עוד…  מה יהיה? זה אתם קובעים!המופע יכול להיות רק מבדר ומגבש אך גם יכול לעסוק במגוון נושאים בהתאם לבקשת המוסד.  המופע משלב חוויה, צחוק והנאה.

 2 שחקנים+נגן + מנחה(ניתן גם בפורמט זול יותר של מנחה ושחקן)

flower4איך הופכים 50 חיילים לפלוגה? –שיחתו המרתקת של אל"מ בנצי

שיחה מרתקת המועברת עם הרבה הומור ועוסקת במגוון נושאים הקשורים לקבוצה – כיצד מגבשים קבוצה?הנעת קבוצה, כוחו של חינוך, יחס נכון לזולת, חסד ובכוחה של הקבוצה. השיחה מועברת על ידי בנצי, סגן מפקד אוגדה במילואים ומשלבת סיפורים מרתקים לצד סרטונים ומצגת יפה. שיחת חובה למחנכים!

flower4כלנית לבנה בין כלניות אדומות – הופעתו של תמיר

הצגת יחיד מרגשת ומלאת מסרים של תמיר, שחקן מקצועי, המבוססת על סיפור אמיתי ומספרת על עולמו של ילד חריג והתמודדויות הלא פשוטות שלו עם החברה מסביב. ההופעה מחדדת נקודות חשובות רבות בנושא בין אדם לחברו ויחס לזולת. בסוף ההופעה ניתן יהיו לשאול שאלות את השחקן.

flower4יום אתגרים חווייתי!

יום גדוש פעילות היכול להתקיים בבית הספר או בפארק סמוך. היום כולל תחנות רבות בניהם: אימון קופים, O.D.T, פיינטבול, הישרדות, מעבר "שדה מוקשים" ועוד ועוד אנחנו מגיעים עם כל הציוד לכם נשאר רק להזמין!

flower4בלוני השמחה! – שיחתה המרתקת של שירה

שירה מילר, אומנית בבלונים שהיא גם אחות במקצועה נעזרת בבלונים עמ"נ לשמח ועל ידי כך לעזור להחלמתם של חולים בבתי חולים. בשיחה זו, נשמע על כוחה של השמחה וכן על חשיבות ההתנדבות והחסד שתורמת כה רבות לחולים אך לא פחות מזה למתנדבים עצמם! השיחה בשילוב מצגת מרגשת והדגמות משעשעות בבלוניםניתן להזמין גם כסדנת בלונים לקבוצות קטנות יותר עם התנסות של התלמידים

flower4אין לי אמא אחרת… – על קשרים בין אימהות לבנות בגיל ההתבגרות 

הצגת סיטואציות משעשעת המעלה מצבים מחיי היומיום ביחסים שבין אמהות לבנות. בין הנושאים שיעלו: בכל מקום בעולם– "למה רק אצלנו בבית זה קורה"??, "פלאפון– עד שמגיעים הביתה את עם הפלאפון?", נערת החסד– קל לעזור בחוץ אבל מה עם המשפחה?" קשר בין אמהות לבנות ועוד ועוד

flower4קליקיט – מקליקים ונהנים! – משחק ידע חווייתי בשיתוף הקהל

תוכנית חווייתית המשלבת הקניית ידע בדרך של הנאה, משחק וכיף, כאשר כמעט לכל אחד יש שלט והוא משתתף בצורה פעילה במשחק ידע בשילוב מולטימדיה איכותית (כדוגמת אחד מול 100). במגוון רחב של נושאים – לאורך חגי השנה, הלכות ועוד, לכל גיל, לפי בקשת המוס