אנחנו במדרשת מעלה חבר שמנו לעצמנו מטרה- להיות כתובת בשבילכם לעזר, להנחיל תוכן יהודי תורני ערכי בצורה חוויתית, כך שההפנמה של התוכן תהיה מיטבית.
בכל מקום בארץ, ובכל נושא שצריכים.
כפי שניתן להתרשם באתר שלנו ניתן להזמין מאיתנו שירות יעוץ ותיאום של סדנאות, הרצאות, פעילויות חוויה וגיבוש, מופעים, סמינריונים ומסעות, וכן אירוח בכל הארץ!
וחשוב לדעת- השירות הזה לא עולה לכם בכלל כסף! את כל הפעילויות שתסגרו דרכנו תקבלו באותו מחיר בדיוק אם תנסו לעבוד קשה לבד… כל הפעילויות מאושרות לתשלום דרך מערכת גפן
אז למה לעבוד קשה?
ממליצים עלינו
אי שם לפני 15 שנה התחלתי את דרכי בעולם ההרצאות ,לא ידעתי לשווק ולא למכור את עצמי. ואז מישהו הפנה אותי למני בזמנו ומאז הכל היסטוריה!!! זכיתי לעבור בעשרות מוסדות חינוך אולפנות וישיבות שלא ידעתי על קיומם.
וכיום אני במקום אחר. את כל אלה ועוד מוקיר ומכיר תודה לצוות הנפלא של המדרשה. אין תחליף לחינוך לערכים ודוגמה אישית. מאחורי למעלה מ70 שבתות מחוץ לבית זה לא רק פרנסה זה הרבה מעבר, אלו הם חיים שליחות ומשמעות. זו השפעה אדירה על דור העתיד
תבורכו מפי עליון ושכל הברכות יכולו עליכם
משתפת שסגרנו דרך ממדרשת מעלה חבר פעילות מהממת לצוות המורות: בית מלון בירושלים , סיור בנחלאות ומפגש בחצר אצל אהרון רזאל (במופע אישי) ובבוקר סיור בעין כרם ופעילות סדנת יצירה של תמונות בצמר וסלסלאות קש. ממליצה בחום!
בסיומה של שנה, רוצה להמליץ בחום עם מדרשת מעלה חבר. מדרשה שליוותה אותנו במהלך השנה. בבניית מסעות משמעותיים ומדויקים, שיחות מעוררות ומאירות. ימי גיבוש כיפים, ימים ופעילויות איכותיות לצוות והכול במאור פנים ודיוק לפרטי פרטים. וכמובן הכול דרך מערכת גפן מומלץ מאוד!
לצוות מדרשת מעלה חבר, בתודה ובהוקרה על תיאום וארגון פעילות סוף-שנה לצוות של הישיבה התיכונית בשעלבים. התוכנית, הפעילות האטרקטיבית, הסיור והאוכל, היו מעל המצופה- בעז"ה ניפגש גם בשנה הבאה...