הופעות חוויתיות לכל השנה

סיפורי קרליבךkarlibach
בפעילות חווייתית זו, נשמע סיפורי קרליבך מרגשים בשילוב ניגונים ובהשתתפות התלמידים. –מתאים לכל השנה!
מתאים לגילאי א’- י”ב לפי רמות שונות.

עזר בר מזל
עזר הוא איש טוב לב שמח ועליז אך –מה לעשות- חסר מזל. לעזר יש חלום: לעבוד יום אחד אצל המלך בארמון. אך מאחר שאין לו מספיק אמונה בעצמו הוא נופל ברשתם של רמאים ונוכלים ומתרחק מעצמו ומחלומו. הוא מידרדר ומידרדר עד שמבין בדרך אם יהיה נאמן לליבו ולמצפונו יוכל להגשים את חלומו. אך בינתיים הוא שבוי בידי הנוכלים. האם יוכל לצאת מרשתם? האם יאיר לו המזל פנים? הצגה מצחיקה שעוסקת בנושאים רציניים: עמידה בניסיון, לחץ חברתי, ולקיחת אחריות.

משך ההצגה: 52 דקות. מס’ צופים: עד 350.

גילאים: גן – ו’

 

הסוד של צופית– תאטרון גלעד

צופית היא ציפור קטנה ומאושרתשאוהבת לעוףלשיר ולחקור את היעריום אחד היא חוזרת ממעמקי היער עם סודאותו היא מחליטה לא לגלות לאף אחדצופית שומרת על הסודאך משהו בה משתנההיא מגלה שלשמור סודזה מאוד קשה ומבינה עד כמה טוב לספר ולשתף את האנשים שאוהבים אותך . הצגה חובה לכל ילדעוסקת בעדינותבמקצועיות וברגישות במסרים החשוביםאותם אנו רוצים להעביר לילדינו.

גיל: 4-7

מסע אל עולם המוזיקהסדנא עם האומן יניר קלינסקי 

בסדנא זו יפגשו התלמידים עם אומן המנגן על יותרמ 15 כלי נגינה שונים ומיוחדיםבסדנא

הם יכירו את עולם המוזיקה ויתנסו בנגינ העל מגוון כלים מפתיעים

אור של שבת- הצגה
שלום, איש עני ושמח, אוהב את השבת ומוצא תמיד את הדרך איך לכבד אותה ולשמוח בה. יש מי שלא אוהב את השמחה הזו ומנסה להפריע – השטן. שבת אחת עומד שלום מול פיתוי גדול. האם אהבתו של שלום לשבת תעמוד במבחן? איך עומדים בניסיון?
הצגה משעשעת, מלווה בשירים, שעוסקת באהבת השבת, בכח התפילה ובהתמודדות מול ניסיון.
(מבוססת על סיפורו של ש”י עגנון “הפרוטה”)
משך ההצגה: 45 דקו. מס’ צופים: עד 250.

גילאים: גן – ו’

סיפורי תפילה- הופעתו של אהרון
שלושה סיפורים קצרים העוסקים בנושא התפילה. מסופרים בהומור ובמתיקות בשילוב ג’אגלינג וסטפס.
הבעל-שם-טוב מתארח בביתו של יוסל’ה למשך תקופה ואיתו 20 תלמידים. יוסל’ה עושה מאמצים לכלכל את כל החבורה שאוזל כל כספו. מטרת הביקור המסתורי תתגלה בסוף: יוסל’להתפלל מעומק ליבו, כדי לזכות לקבל את השפע המחכה. השנה היא שנת בצורת בתקופת בית המקדש. עולי הרגל למקדש בגלל המחסור במים. נקדימון בן גוריון קונה 12 מעיינות הרומאי ומבטיח להחזיר. איך יחזיר מים בשנת בצורת? (מבוסס תענית). בעלי-בתים מוכיחים לבעש”ט כי תפילתם מתקבלת לפני ה’ כמו בכי ילד לפני אביו.
משך ההצגה: 45 דקות , מס’ צופים: עד 150.

גילאים: גן – ה’

מתופףמעגל מתופפים בשילוב “פאנטאם” כלי ייחודי ומרגש! –זיו 
פעילות חווייתית המשלב תוכן חינוכי מרתק במגוון נושאים. בשילוב סיפורים שירים כל זאת לצד תיפוף ולימוד מקצבים כאשר גם התיפוף הוא חלק מהמסר.
מתאים לגילאי א’- י”ב לפי רמות שונות.

“פולקע, החבר’ה, ואבן המשאלות” –בשיתוף כוכבי ערוץ מאיר לילדים

מלאכי השוטר ונסים אב הבית הצגת יחיד מלאת דמויות תוכן והומור, העוסקת בכח להאמין בעצמך, להתאמץ ולהצליח לעשות את מה שנכון וטוב – ההצגה מספרת על נסיך מפונק שלא יודע להסתדר לבד וחייב לצאת לרחוב ולהסתדר בכוחות עצמו עם אבן משאלות שאותה הוא מאבד והיא מסבכת את העניינים ותפקידו, לסדר את כל הבאלאגן. לאט לאט הוא בונה את עצמו ומאמין שהוא יכול!ואפילו מעדיף לא להיות נסיך. בשילוב תפאורה ומוזיקה איכותית.

מתאים לכל המשפחה.

מי רוצה להיות מליונר? – רן
משחק המשלב קטעי וידאו, אנימציה ותמונות שיעסוק בנושאים שונים.
מתאים לגילאי א’-יב’ לפי רמות שונות.

הכל א’ א’ – הצגה מרתקת עם הרבה מסר–תומר
ערב חג, אי-שם בעיירה רחוקה, אברהם ומשפחתו בחובות כבדים, פריץ מרושע רודף אחריהם, רב העיירה לקה במחלה חמורה כשלפתע, צמד בלשים שלומיאלי מגיע אל העיירה לחקור היכן חבוי האוצר המסתורי, ולמי הוא בכלל שייך…
הצגה מרתקת ובעלת מסר חינוכי חשוב וברור. בשילוב תלבושות, עשירה ומוסיקה איכותית.

מתאים לגילאי א’- ו’.

“חסד בלי הפסקה” – סיפורו של יניב
זהו סיפור מופלא של אדם העוסק יום יום בחסד ובנתינה שעמד במבחן קשה, אולי הקשה ביותר, של תרומת חצי מהכבד שלו לאדם זר. המופע נותן כלים לכל תלמיד ותלמיד להפוך את חייו לחיים של חסד ונתינה.
מתאים לגילאי ה’- ו’.

“לעלות בהר!” – סיפורו המופלא של אביחי
זהו סיפור מופלא על נער עיוור וחרש שעל אף הקשיים הרבים הצליח לסיים לימודים תיכוניים בישיבה תיכונית בהצטיינות, היה חתן התנ”ך העולמי, שירת ביחידה מובחרת במודיעין ובשב”כ ועכשיו לומד לתואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטה. הכל מתוך אמונה גדולה בהקב”ה וביכולת שלו להצליח על אף הכל. זהו סיפור של נתינה חסד והתקדמות למרות הקשיים העצומים.
מתאים לגילאי א’- י”ב לפי רמות שונות.

טלפתיה וקסמים בראי היהדות – ניב
תוכנית המועברת ע”י ניב  מומחה בתחום. בחלק הראשון נחזה בהצגה מדהימה של קטעי טלפתיה וקסמים ובחלקה השני יראה ניב כיצד הכל זה בעצם אחיזת עיניים יסיק מסקנות חשובות לגבי הנזקים הקשים שיכולים להיגרם מהיגררות אחרי מתחזים למיניהם ומאחזי עיניים.
מתאים לכל הגילאים.

להטוטלהטוטים, אקרובטיקה ועוד משהו… –הופעתו של ניצן
מופע ייחודי המשלב תרגילי ג’אגלינג, אקרובטיקה, פעלולים על אופניים גדולות ועוד ועוד. תוך כדי העברת מסרים חינוכיים חשובים בעזרת סיפורים על ר’ אריה לוין ודמויות נוספות. מופע מרתק ומצחיק עד דמעות עם ערך מוסף!
מתאים לכל המשפחה.

מעשה שהיה – הצגה מרתקת עפ”י סיפורו של הבעש”ט
בהצגה זו, המשתרעת ע”פ ארצות וימים נחפש את האוצר ובדרך נברר את מעלתם של ישראל, נלמד על ההשגחה שיש על כל יהודי ויהודי בסופו של דבר נגלה שהאוצר נמצא ממש לידינו… ההצגה תתחבר לסיפורו האישי
של השחקן שחיפש את הדרך ליהדות ברחבי העולם עד שמצא… ההצגה מועברת ע”י תומר – שחקן מקצועי ומנוסה בוגר הסטודיו למשחק של ניסן
נתיב מתאים לגילאי ה’- י’.

רק לשמוח יש! – פעילות בשילוב ניגונים, ריקודים וסיפורים
בתוכנית מגוונת, הכוללת שירה, ריקודים וספורים נעמיק בשאלה: מהי תרבות תורנית יהודית אמיתית? כיצד חיים על פיה?ועוד.

מתאים לכל המשפחה.

“חברה מזמן אחר” – הצגה
הצגה יפה ומרגשת עם תפאורה מושקעת, שחקניות מקצועיות ומוסיקה, המספר את סיפורה המופלא של ירושלים לאורך הדורות דרך מבטה של ילדה שחוזרת במנהרת הזמן. הדמות הראשית גורמת להזדהות מוחלטת איתה עם עברה המפואר של ירושלים. בהצגה ניתן להריח בחוזקה את ניחוחה של ירושלים לאורך הדורות.
מתאים לגילאי א’- ו’.

snakeנחשים, לטאות ועקרבים –לא רק מה שחשבתם–מופע מיוחד עם שייקה
במופע זה נראה סוגי זוחלים שונים, נכיר אותם ניגע בהם ונלמד היכן הם מופיעים במקרא ומה ניתן ללמוד מהם. מתאים לכל המשפחה.

הסיפור שמאחורי השיר… שרה, מנגנת ומספרת – נאווה
פעילות חווייתית עם תוכן שבה נשיר שירים ונשמע את הסיפורים המרתקים העומדים מאחוריהם.
הפעילות בליווי שקופיות, ניגונים וסיפורים.

התכנית מותאמת למעגל השנה ולכל המשפחה.

אין דבר כזה ילד רע! אושי גרוס
זוהי הופעתו הנוגעת ללב והמצחיקה של אושי גרוס, בדרן וחקיין בעל יכולות ווקליות מרשימות, שהיה בילדותו ילד עם קשיי למידה וקשיים נוספים שדרדרו אותו למחוזות של עצבות ויאוש. זהו סיפור של התמודדות עם קשיים, אמונה בעצמך ובסובב אותך, סיפור שיחנך אותנו להסתכלות בעין טובה ולימוד זכות על עצמינו ועל הסובב אותנו. מתאים לגילאי ד’- י”ב.

שחק אותה – אבי 
חידון וכתבי חידה בנושאים שונים, בשילוב מצגות מחשב ומוסיקה (מועבר בכמה רמות ובהתאם לדרישות המוסד). מתאים לגילאי א’- י”ב לפי רמות שונות.

אורות וניצוצות! – הופעתו של עופר
בשילוב נגינה, הרקדה סרטונים והרבה תוכן!
הופעה מרתקת המשלבת הרקדה, שירים, מצגות מולטימדיה, תורה המותאמים לאופי התלמידים ולדרישות המוסד. מרגש ומחזק!

מתאים לכל המשפחה

תמונות מהחיים – הופעתו של עופר
קטעי פנטומימה יפים המעבירים מסרים חזקים הקשורים למעגל השנה. לאחר כל קטע יתקיים דיון ויוסקו המסקנות שאקטואליות מאוד לימינו. מתאים לכל המשפחה. קסמים טלפטיה ועוד משהו… – עם הרב ויקטור עטיה מופע קסמים וטלפטיה המשלב מסרים המתאימים לנושאים שונים.
מתאים לכל המשפחה

“חבילה מן העבר” הצגה של 2 שחקניות מקצועיות
בשילוב מוסיקה ותפאורה, לכולנו יש חבילה שאנו סוחבים איתנו במהלך חיינו. בחבילה יש חוויות שמחות ויש גם התמודדויות לא פשוטות אך הבחירה לאן לנתב את חיינו ואיך להתמודד היא שלנו. בהצגה מרגשת ומצחיקה זו, תיקח אותנו אילה לעברה ברוסיה הרחוקה, לחייה כנוצרייה בכנסיה ועד לגילוי המפתיע שהיא בעצם יהודיה, גילוי שהתחיל את המסע בחזרה לשורשים.
מתאים לגילאי ז’- י”ב.

מסע בעקבות ר’ שלמה קרליבך – עליון שמש
מופע מיוחד המותאם לילדים עם עליון שמש, המוכר לילדים מערוץ מאיר, המשלב שירים, ניגונים וסיפורים על ר’ שלמה קרליבך.

מתאים לכל המשפחה

יוגה צחוק בשילוב פעילות בלונים וקסמים – יהודית רואש
פעילות מהנה ומרתקת בשילוב קסמים, תרגילי צחוק, לכל הגילאים, והכנת צורת בבלונים עם קטעים בחרוזים שעומדים מאחוריהם. הפעילות מועברת ע”י הסופרת יהודית רואש.
מתאים לגילאי גן- ו’

O.D.T בין אדם לחברו מזווית קצת אחרת…
פעילות חווייתית המשלבת הנאה, גיבוש ולימוד שתעסוק במגוון נושאים הקשורים לבין אדם לחברו ביניהם: חסד, אחדות ואחידות, לקיחת אחריות, היחיד בקבוצה ועוד ועוד. בשילוב הפעלות במתקנים חווייתיים.
מתאים לגילאי ד’- י”ב

baloonsהעולם דרך בלונים… – פעילות חווייתית!
מופע בלונים הינו מופע שמבוצע על ידי ניר אמן הבלונים, אשר במהלכו נחשפות בפני התלמידים יצירות אמנות בבלונים (ברצף מצחיק ומבדר של טעויות), תוך הדגמת יצירתם והצגתם בצורה הומוריסטית ומשעשעת, תוך כדי שיתוף הקהל. מופע בלונים הוא אירוע שתמיד יחזיר אותנו אל ילדותנו התמימה, מופע בלונים יהיה תמיד צבעוני ושמח ויעורר אצל הצופים תחושה חיובית ושמחה. בשילוב קטעי פנטומימה!

מתאים לכל המשפחה

בלוני השמחה!   שיחתה המרתקת של שירה
שירה מילר, אומנית בבלונים שהיא גם אחות במקצועה נעזרת בבלונים עמ”נ לשמח ועל ידי להחלמתם של חולים בבתי חולים. בשיחה זו, נשמע על כוחה של השמחה וכן על חשיבות ההתנדבות והחסד שתורמת כה רבות לחולים אך לא פחות מזה למתנדבים עצמם! השיחה בשילוב מצגת מרגשת והדגמות משעשעות בבלונים. ניתן להזמין גם כסדנת בלונים לקבוצות קטנות יותר עם התנסות של התלמידים.

ליצנית, שלא רק מתלוצצת..  פעילות עם אילת פלפלת
הפעלה חווייתית המשלבת צחוק, הפעלות מרתקות ומצחיקות לצד מסרים והומור. הפעילות מועברת ע”י אילת פלפלת – ליצנית בהכשרתה ואשת חינוך.
מתאים לגילאי גן- ו’.

בזכות מצוות כיבוד הורים – תיאטרון בובות – שירה
הצגת בובות חווייתית המספרת את סיפורו של אריק המתקשה לשמוע בקול אימו. הוא ממשיך לשחק במחשב גם כשקוראים לו מס’ פעמים ומגיב בצורה לא מכובדת. אך אחרי שלומד על חשיבות מצוות כיבוד הורים הוא משנה את דרכו, גם בזכות עוד משהו ששמע…
מיועד לגילאי גן – כיתה ג’

חשיבותו של המעשה ה”קטן” – תיאטרון בובות – שירה
הצגת בובות חווייתית המשולבת בהומור רב והמספרת את סיפורו של ילד שרצה לעשות מעשים טובים אך תמיד חיפש את המעשים הגדולים ושכח שדוקא ה”קטנים” הם החשובים באמת!
מיועד לכיתות ד’- ו’

מעגל מתופפים חוויתי – שחר –תופפוי’ה
פעילות חווייתית המשלב תוכן חינוכי במגוון רחב של נושאים חינוכיים . סיפורים, הצגות שירים ומסרים לצד תיפוף ולימוד מקצבים כאשר גם התיפוף הוא חלק לכל המשפחה

מופע החיות של שלמה
בפעילות חווייתית זו, נכיר סוגי חיות בניהם – נחשים, תנינים, עקרבים ועוד. נחזיק ראש של אריה(מת…) וניתן אפשרות ללטף מגוון רחב של חיות –ארנבים, אוגרים ועוד.
מתאים לגילאי א’ – ח’

“ילד זהב – הצגה בנושא זהירות בדרכים”
מאושרת ומסובסדת ע”י משרד החינוך והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. איך מלמדים ילד אדיש ואגוצנטרי לחצות כביש בצורה בטוחה?
למיכאל, השדון-מלאך, יש פתרון. בעזרת ריקודי סטפס, ג’אגלינג, משחקים, קסמים ומוזיקה עכשווית הוא מלמד את מיקי הילדותי להיות עצמאי בדרך. תוך כדי הצגה הם מגלים שמה שנכון להתנהגות בדרך ובכביש נכון גם להתנהגות בוגרת בחברה. מיקי לומד על התנהגות בדרך ארץ והופך לילד חברותי ומתחשב יותר.
הצגה מהנה וקצבית עם מוזיקה מגוונת, תפאורה ייחודית ועלילה מהודקת שזורמת עד לסוף מהאגדות!
מתאים לילדים בכיתות ג’-ו’ ממלכתי, ממ”ד וחרדי. (ניתן להתאים גם לכיתות א’-ב’)

מופע “קסמי אמונה” -אבי
מופע קסמים וטלפתיה מדהים וערכי. במופע הרגיל התכנים עוסקים בעיקר ב’בן אדם לחברו’ – נתינה וויתור, אחריות, בטחון עצמי חשיבה חיובית ועוד. מתאים לכל המשפחה.

זהירות בדרכים-אבי
מופע ייחודי המשלב תכנים חשובים ויסודיים הקשורים בזהירות בדרכים עם קסמים מדהימים ומצחיקים… קסדה על הראש, בכל נסיעה נחגור חגורה, נכיר תמרורים רק במעבר חצייה הכל מתוך קסמים מדהימים וסיפורים מצחיקים
מיועד לגילאי א’-ה’

אוהב ישראל -אבי
הצגה המספרת סיפורים מחיי הרב קוק העוסקים באהבת ישראל. אוהב ישראל הצגה מקורית החושפת בפני הקהל טפח מגדולת הרב קוק גם הרב קוק היה פעם ילד… מה יגיד הרב קוק לסנדלר שעובד בשבת…איך נותנים בלי לבייש?מה קרה כשנפגש הרב עם החלוצים החילוניים… על כל אלו ועוד בהצגה מקורית ומצחיקה המספרת בחן רב על חיי הרב קוק.
מתאים לכיתות א’ – ו’.
משך ההצגה: כשעה

חלומו של הסולטן
סיפורו של הסולטן שחלם לעוף כמו הציפורים.. האם יצליח? ומה בכל זאת יצליח ללמוד? הצגה נהדרת, ע”פ סיפרו של פאול קור.
מיועד לגילאי 3-10 (הצגת שחקנים)

האורן שלא שמח בחלקו- הצגה שובת לב ומקסימה
עץ אורן מבקש כי יחליפו לו את העלים ובכל פעם הוא אינו מרוצה עד שהוא מבין כי העלים שקיבל , המחטים והאצטרובלים הם העלים הטובים ביותר עבורו.מתאים לכל השנה!!!
מיועד לגילאי 4-10 (הצגת שחקנים)

adar1סיפוטרון- שעת סיפור מיוחדת ומושקעת
• פיט, פט , טו – סיפור על חברות, תושיה ואופטימיות.
• הביצה שהתחפשה- מעשה בביצה שלא רצתה להיות ביצה…

מיועד לגילאי 3-7

סדנאות יצירה
סדנת סבונים ריחניים. הכנת פיצות /פיתות ,אפיה בטבון-מבחר של רטבים וגבינות.סדנת שעווה וחימר
-עבודה בעץ או על חלוקי נחל- טכניקה של הדבקת מפיות וצביעה. עבודה בחימר-הילדים יוצרים בחימר לבן מיוחד, חול צבעוני, בצק סוכר- הילדים לומדים להכיר את החומר ויוצרים ממנו סוכריות יפהפיות.
מתאים לכל הגילאים, גם למבוגרים

יום אתגרים חווייתי!
יום גדוש פעילות היכול להתקיים בבית הספר או בפארק סמוך. היום כולל פיינטבול, הישרדות, מעבר “שדה ,O.D.T , תחנות רבות בניהם: אימון קופים מוקשים” ועוד ועוד אנחנו מגיעים עם כל הציוד לכם נשאר רק להזמין!

שלמה המלך והדבורה
מחזמר קסום המבוסס על סיפורו המפורסם של ח”נ ביאליק, דבורה קטנה שאוהבת לעזור… מלך אחד שחולם חלומות… ושר מרושע שזומם לחטוף את הכתר.. ואז בצהרי היום, בגינת הארמון, האף המלכותי נעקץ… הצגה על “קטנים” שעושים דברים “גדולים”…

סודותיה של מסכת אבות 
שני ילדים במסע מרתק בזמן ערב חנוכה, רפי ושלומי הם שני אחים שלא מסתדרים באמצעות ספר פלאים, הם מוצאים את עצמם בזמנו של ר’ עקיבא ויוצאים לשליחות סודית הקשורה למסכת אבות. האם יצליחו לברוח מהרומאים ולחזור הביתה? הצגה מצחיקה ומרתקת. 3 שחקנים, תפאורה ומוזיקה.

מיועד לכיתות א’- ו’

סדנאות שתילה ומחזור עם אלישבע פדרמן

מגוון סדנאות המשלבות חוויההתנסות ותוכן על עולם הצומח המופלאחשיבות המיחזור ועוד.

בסדנא יתנסו התלמידים בשתילה ויצירה שימושית שאותם ייקחו הביתה.

המעיל המופלא –הצגה
מוטק’ה הוא מטאטא רחובות פשוט שחולם להיות חייט מפורסם. יום אחד חלומו מתגשם והוא להיות החייט של הפריץ. האם מוטק’ה יצליח לזכור מי הוא ומהיכן הוא בא? או שמא ההצלחה תעביר אותו על דעתו? הצגה ערכית המבוססת על סיפור של הרבי מפשיסחא. 2 שחקנים תפאורה ומוסיקה.
מיועד לגילאי גן חובה – כיתה ו’

מכתב לאבא –הופעת יחיד עידו
סיפור יפה על אחים טובים שהופכים להיות אויבים וחוזרים להיות אוהבים. הצגה שעוסקת בקנאה, תשובה ותפילה וזכתה לתגובות מצויינות בכל רחבי הארץ. כולל מוזיקה ותפאורה.
מיועד לגילאי גן חובה – כיתה ו’

מקבלים חומש ומתחברים לשרשרת..
סדנא ייחודית לקבלת החומש. הפעילויות הינם הפקה מרתקת ומגוונת, ומעוברת באמצעות מוזיקה ופעילות חווייתית העשרתית יוצרת – המחוברת לעולם הילדים.
בין הנושאים שיעלו: מה היה במתן תורה, למה ניתנה התורה דווקא לעם ישראל, מהם עשרת הדברות, מצוות עשה וללא תעשה, כיצד מכינים ומקומות שונים, תהליך כתיבת הספר תורה כולל התנסות של התלמדים בכתיבה בקולמוס חשיבותה של התורה ועוד ועוד.

קליקיט – מקליקים ונהנים!
משחק יידע חווייתי בשיתוף הקהל תוכנית חווייתית המשלבת הקניית יידע בדרך של הנאה, משחק וכיף כאשר כמעט לכל אחד יש שלט והוא משתתף בצורה פעילה במשחק יידע בשילוב מולטימדיה איכותית(כדוגמת אחד מול 100 ). במגוון רחב של נושאים –לאורך חגי השנה, הלכות ובמגוון רחב של נושאים ולכל גיל, לפי בקשת המוסד!

mami2סדנאות בישול בטבע –עודד
סדנאות בישול בטבע במגוון רחב של טעמים וריחות. טאבון לפיצות ,פוקצות , פסטה מוקרמת הם חלק מהמטעמים שנכין בעזרת טאבון גז. ניתן לשלב חוויות נוספות כגון סדנאות יצירה בטבע עם דגש אקולוגי, סדנאות או.די.טי, סיפורים עם מספר סיפורים מקצועי ועוד.

אוצר הזה”ב
דודי הוא ילד שלא אוהב כללים, לאחר חידון שבו הוא זוכה במקום הראשון. דודי מתעורר מעולם מסוכן,העולם הזה מלא בכבישים ומכוניות, אבל גם ב: אוצר הזהב .בעזרת מונקו הליצן המוזר, דודי מוצא את הדרך אל אוצר הזהב. ולומד כמה את חשיבות כללי הזהירות בדרכים. הצגה מיוחדת המשלבת להטוטים.

מסע חווייתי בעקבות התפילין! גד
שיחה מרתקת בשילוב אמצעים אור קוליים העוסקת בחשיבות מצוות תפילין, פשרה ומהותה של מצוות תפילין, תהליך ייצור תפילין (עם דוגמאות עיבוד העורות) מבנה וצורת התפילין, תהליך כתיבת הפרשיותכולל התנסות בקולמוס ולימוד דרך הנחת התפילין כיצד נלמד. לאורך הדורות יהודים מסרו את הנפש על מצווה זו. כל זאת בעזרת תמונות, סירטונים, ייחודיים, סיפורים ושידור רדיו נדיר מתקופת השואה .מועבר כשיחה אחת או במספר
מפגשים. גיל יעד –ה’-ח’

ירושלים שבלב! –הופעתו של אליעזר
סיפורו של ניסים ציון המגיע לארץ מספרד הרחוקה לכותל המערבי בירושלים.
הוא פוגש בדרכו דמויות ירושלמיות צבעוניות, חרדי, חילוני, אוהד בית”ר, עולה חדש, חסיד ברסלב ועוד, וסוחף את כולם ביחד למסע מרתק במסעו עובר ניסים ציון במקומות רבים ברחבי הארץ בתקווה להגשים את חלומו להטמין פתק בכותל המערבי.
זוהי דרמה משעשעת במיטבה. הצגת יחיד שבמהלכה מחליף השחקן דמויות רבות תוך גילויי יכולות משחק מדהימות.

מופאש –מופע להטוטים אחר…
מופאש, הוא מופע להטוטים מרהיב הכולל את כל סוגי הג’אגלינג –לפידים, כדורים, חד אופן, דבל סטיק, עמוד אש ועוד ועוד בשילוב סיפורים ומסרים. מתאים לכל גיל ולכל אירוע!

מפגש עם סופרים:
* רות עציון – מחברת הספר “הסנדל של איל” על החיים בגוש קטיף ועל הגירוש מנקודת מבטו של ילד. ספר מרגש!
* עזרא יכין – לוחם לח”י ומחבר הספרים אלנקם, ייבנה, שירת השולמית ועוד…
* רונית לוינשטין-מלץ – מחברת סדרת הספרים המצליחה– “מסע בעקבות שמי”, על ילדים שדרך המסע בעקבות שמם נחשפים לתכנים חשובים מההיסטוריה של עם ישראל, נתינה וחסד ועוד..
* לימור שמחוביץ’ – מפגש מרתק בליווי נגינה עם מחברת הספרים: “רות שאהבה תחרות” ו”הגינה של טל”. בהרצאה נשמע איך נולד ספר משלב הרעיון, דרך שלב הכתיבה ועד שזה יורד לדפוס ומופץ בחנויות הספרים. כמו”כ נשמע על חשיבות הכתיבה והשפעתה על ילדים ובני נוער.
* דביר – סיפורה המרגש של הסופרת והציירת אפי אונגר הי”ד
* יהודית דסברג, שכלה בפיגוע ירי את בתה. אפי אונגר וחתנה לפני שתיים עשרה שנה ומאז מגדלת במסירות את שני נכדיה כאמא לכל דבר. יהודית לקחה על עצמה להמשיך להפיץ את ספרי הקומיקס המפורסמים של אפי –דביר. בשיחה זו ניפגש עם תהליך הכתיבה, הציורים ועולמו של אפי.

סבא אבשלום ויום העצמאות – מפגש עם הסופר חיים שרייבר

חיים– איש חינוךהוציא השנה ספר מקסים המיועד ליום העצמאות אך שוזר בצורה נפלאה הרבה מההיסטוריה של עם ישראל מיציאת מצרים ועד ימינו אנוהמפגש מלווה במצגת המסבירה איך ספר נוצר משלב החלום ועד הביצוע.

*בלש בסמטה – מפגש עם הסופרת שרה וולך (יהודית ילין)

מחברת סדרת הספרים ילדבסמטה“  סיפורים היסטוריים עלילתיים על ירושלים

במהלך המפגש הילדים ייחשפו לעולמה של הסופרת ויהיו שותפים למסע של ילד בן זמננו שעובר לתקופות העבר השייכות לירושליםדרך תמונות במצגתחידון וסרטוני וידיאו קצרים יצטרכו להכריע בהחלטות גורליות שעומדות לפניו..

מספר הסיפורים –עודדbook
מפגש מרתק עם עודד חורב, מספר סיפורים מקצועי במגוון רחב של סיפורים למגוון גילאים.
אריה ברחובות ירושלים –סיפורו של הצדיק הירושלמי ר’ אריה לוין –

מפגש עם הסופרת – עדי
מפגש מרתק עם הסופרת עדי דוד, מחברת הספר –אריה ברחובות ירושלים. המפגש יכלול: סיפורים על ר’ אריה מהספר, כיצד כותבים ספר? –מהחשיבה, דרך הכתיבה ועד לירידה לדפוס, כיצד מאיירים קומיקס –כולל הדגמות ועוד עובדת מעניינות מעולמה של הסופרת. בשילוב מצגת.

גלילה לראש העמוד