סמינריונים

אנו שמחים להציע לכם מגוון סמינריונים וימי עיון המועברים ע”י ציוותי ההדרכה המנוסים של המדרשה

לחץ כאן לצפייה בחוברת מרקם  

המקום –  הסמינריונים מתקיימים בכל רחבי הארץ וניתן להזמין דרכינו בתי הארחה במחירים מוזלים (להרחבה לחצו כאן). כמובן שניתן גם לקיים את הסמינריון אצלנו, במדרשה, בתנאים מצוינים ובאווירה חלוצית ותורנית ייחודית!

המדריכים – מדריכי המדרשה הינם  תלמידי, אברכי ובוגרי ישיבות הסדר וישיבות גבוהות שלמדו לפחות 5 שנים בישיבה, בעלי תוכן אמוני עמוק והמון מוטיבציה וכישרון להעביר את התכנים בצורה שתחבר את התלמידים.seminar1

דרך העברה –ציוותי החשיבה של המדרשה בונים כל הזמן את התוכן החינוכי ומתאימים אותו למגוון רחב של תלמידיםבכל יחידה משולבים הפעלות, סיפורים, דפי מקורות, דיונים, הצגות ועוד והן מותאמות לאופי התלמידים ולדרישות המוסד.

דרך ההכנה – לקראת כל סמינריון נעשית הכנה יסודית של ראש המדרשה מול הרכז מטעם המוסד. בהכנה זו נסגרים דגשים חינוכיים, אופי התלמידים, לוח הזמנים, אופי היחידות, פרטים טכניים, אמצעים אור קוליים, הדרישות החינוכיות של התלמידים ועוד. כל זאת עמ”נ להבטיח את הצלחת הסמינריון. אנו מאמינים שבצד מדריכים כישרוניים, חומר חינוכי, עמוק ואיכותי, חייבת לבוא הכנה ייסודית עמ”נ שהסמינריון באמת ישיג את מטרותיו ויפעל את פעולתו החינוכית.

הניסיון-למדרשה ניסיון חינוכי של 25 שנים בהם היא העבירה, ב”ה, מאות סמינריונים שרובם המוחלט היה מוצלח מאוד וב”ה שמה הטוב של המדרשה הולך לפניה. (רשימת ממליצים נמצאת בלשונית בתפריט)

הנושאים –אנו מעבירים מגוון רחב מאוד של נושאים ואנו בטוחים שתמצאו בניהם את הנושא או הנושאים שבהם תרצו שנעסוק בסמינריון. בין הנושאים: תורה ומצוות, אמונה, בין אדם לחברו, ציונות וגאולה, בינו לבינה, מידות, שמחה בעבודת ה’ ועוד. אנו מזמינים אתכם לעיין דרך רשימת הנושאים למעלה. כמובן שאם ברצונכם בנושא אחר נוכל לבנות את הסמינריון בהתאם

ועוד משהו… – אנו יודעים שאתם משקיעים המון כספים ומשאבים עמ”נ להוציא את seminar2הסמינריונים לפועל  ואנו מבטיחים, בלי נדר, לעשות את הכול,  עמ”נ שהסמינריון יעמוד בציפיות שלכם וישיג את מטרותיו החינוכיות.

לפרטים נוספים והזמנות ניתן לפנות ל:

יוסף מחלקת סמינריונים 052-3674333

 

גלילה לראש העמוד