בלבב  פנימה  – סיפורו המרגש של אהרון קרובאהרון קרוב

שיחתו של אהרון קרוב שעזב את אשתו הטריה מייד לאחר החתונה ונכנס עם חייליו ללב הקרב במבצע עופרת יצוקה. בקרב הוא נפצע אנוש אך ב”ה בעזרת הרבה כוחות נפש וכמובן סיעתה דשמיא הוא מצליח להשתקם ומספר את סיפורו. בשיחה עולים ערכים חשובים כמו מסירות נפש לעם ישראל, תפילה, הקרבה, אמונה ועוד.

אהרון קרוב, נפצע באורח אנוש במהלך מבצע “עופרת יצוקה” בינואר 2009 לאחר שהכוח שעמד בראשו נכנס לבית ממולכד בפאתי עזה. קרוב, ששימש כמפקד מחלקה בגדוד 890 בחטיבת הצנחנים, התחתן יומיים לפני תחילת המבצע עם צביה, בחירת ליבו. בבוקר שלאחר החתונה התקשר אליו מפקדו ושאל האם ייכנס עם חייליו לעזה –  לאהרון לא היה ספק באשר מוטל עליו ולמרות שהיה מדובר בבוקר חתונתו, הוא החליט לצאת להילחם. במהלך המבצע סרקו קרוב וחייליו בית בעזה שבו הונח מטען שהתפוצץ מעל ראשיהם של קרוב ושניים מחייליו והמבנה עצמו קרס. החיילים נפצעו באורח קל ואת מירב הפגיעה ספג אהרון שנפצע באורח אנוש בראשו והוגדר כפצוע הקשה ביותר של המבצע. לאחר טיפול רפואי בשטח, הוטס לביה”ח בלינסון ולאחר מכן הועבר לביה”ח תל השומר למחלקה לפגועי ראש. אשפוזו ארך 5 חודשים ארוכים, שלאחריהם החל בהליך שיקום ארוך אותו הוא ממשיך גם בימים אלו.

אהרון קרוב  אהרון מספר שבהתחלה לא הצליח כלל לדבר או ללכת והרופאים לא ידעו אם יצליח לצאת מזה.. ולכן היום, הוא אומר “להגיע לאן שהגעתי למרות כל הקשיים שעברתי בדרך, מבחינתי זה נס והשגחה מלמעלה. נכון שיש עוד קשיים שעומדים לפניי אבל אני מאמין שאפשר לעבור אותם ולהמשיך קדימה. חשוב להסתכל על הדברים הטובים בחיים ולצמוח מתוך הקושי. אי אפשר להסביר את מהלך העניינים וקשיים תמיד יהיו מנת חלקינו בחיים, אבל חשוב לדעת להמשיך גם כשקשה ונראה בלתי אפשרי…”

לפרטים והזמנות חיים 052-8990278  או  02-9963555 שלוחה105

גלילה לראש העמוד