רק לבטוח בה’!?!
בפעילויות אלו נברר, כיצד השתדלות והתאמצות אינם סותרים בטחון ואמונה בקב”ה, סוגייה זו הינה אקטואלית במיוחד בדורנו: דור בו הרצון להתקדם, להתפתח וליצור, מהווה כוח מניע מרכזי מאוד.
ממשבר לצמיחה! –סיפורה המרגש של דקלה בליווי קטעי הצגה

בעקבות משברים אישיים שעברה בניהם, מחלת אם ופטירת אחות, הגיע דקלה ללימוד שיטת ימימה ומשם התחיל תהליך של צמיחה מתוך אמונה גדולה. הכלל המנחה של דקלה: “אתה לא בוחר מה שיקרה לך אבל מה תעשה עם זה תלוי בך!” בשיחה זו נקבל כלים מעשיים להתמודדות מתוך עוצמה וגבורה עם משברים בחיים. בשילוב קטעי הצגה בפתיחה ובסוף.

פתאום באמצע החיים –סיפורה של משפחת דקשטיין

רננה אייזנטל (דקשטין) איבדה את הוריה ואחיה בפיגוע קשה בהר חברון בהיותה בת 14. היא ושבעת אחיה נותרו יתומים והיו צריכים לבנות את חייהם מחדש. בשיחה מרגשת ומחזקת זו, משתפת אותנו רננה ברגעים הקשים בחייה וכיצד הצליחה לקום מהעפר ולהמשיך את החיים מתוך אמונה גדולה.

מאמינים, מתמודדים וצומחים! –שיחתו של הרב משה

בשיחה נשמע את סיפורה של ביתו של הרב, רוני תחיה, שמאז גיל 6 ועד היום, כשהיא בת 11, מתמודדת בגבורה עם מחלת הסרטן וביחד עם משפחתה מוצאת את הכוחות להתמודד מתוך אמונה גדולה ולנסות לצמוח מתוך הקושי. בליווי סרטון מרגש!

באורך נראה אור! –הופעתה המרגשת  של יעל

להקשיב לעצמך, להקשיב לבורא להתרגש, לצעוד קדימה ולטעון מחדש את הכוחות! בסיפורה המרגש של יעל, שבנה נפטר במוות בעריסה והיה תלוי בין חיים למוות במשך מס’ חודשים, המלווה בשיריה לצד שירים מקוריים, נתחזק באמונה ובעבודת ה’ ביום יום ונלמד להסתכל על החיים מתוך אמונה ועין טובה.

 

קריאת מגילה  בטיפול נמרץ! – סיפורה המרגש של שרה בשילוב נגנית

זהו סיפורה של שרה שבמשך שנתיים היתה תלויה בין חיים למוות עד שבחסדי ה’ נמצא לה תורם לב וממש ,בימים הראשונים של אדר, בוצעה ההשתלה ובקריאת המגילה היא יכלה להבדיל בין ברוך מרדכי לארור המן בצורה מקורית… . לשרה נולדו באורח נס תאומים בריאים ושלמים. זהו סיפור אישי שנותן מבט חדש על משמעות התפילה והאמונה.
נשימה שנתת בי– איילת 
סיפורה של איילת בעקבות מאבקה במחלת הסרטן שהתגלתה כשבועיים לאחר לידת בנה. סיפור שמזכיר לנו לראות את הטוב שבבריאה מתוך שמחה והרבה אמונה, תזכורת לדברים השגרתיים היומיומיים שעליהם עלינו להודות ולכוחה של תפילה.
גלילה לראש העמוד