עם ישראל חי – סיפורו המרגש של אבשלום  בליווי סרט ומצגת

סיפור אישי מרתק של אבשלום סגן מפקד פלוגה בגדוד תשע – אשר לחמה בקרב המכריע במלחמת לבנון השנייה –הקרב בנחל הסלוקי שם איבדה 3 מטובי לוחמיה ובתוכם המ”פ סרן שי ברנשטיין ,הטען עמשא משולמי והתותחן עידו גרבובסקי. סיפור של גבורה ועוצמה , הקרבה ונחישות דרך אמונה גדולה בצדקת הדרך.

על הצורך והאחריות לקחת את אותה עוצמה ואמונה ולגלות אותה בחיינו היום יומיים .

הקרב בסמטת הגבורה

זהו סיפורם של לוחמים בצוות הכוננות בקרית ארבע שהיו שותפים למהלך הקרב בסמטת הגיבורים בחברון. בסיפורם המרגש הם מספרים על מסירות הנפש ועוצמת הגבורה שהתגלתה באותו הקרב ומכאן משליכים לגבורה הישראלית לאורך הדורות.

בלבב  פנימה  – סיפורו המרגש של אהרון

שיחתו של אהרון שעזב את אשתו הטריה מייד לאחר החתונה ונכנס עם חייליו ללב הקרב במבצע עופרת יצוקה. בקרב הוא נפצע אנוש אך ב”ה בעזרת הרבה כוחות נפש וכמובן סיעתה דשמיא הוא מצליח להשתקם ומספר את סיפורו. בשיחה עולים ערכים חשובים כמו מסירות נפש לעם ישראל, תפילה, הקרבה, אמונה ועוד.

גיבור בלבנון – סיפורו המופלא של רועי קליין הי”ד

שיחתו של יובל, מי שהיה בחפ”ק של רועי קלין שקפץ על רימון כדי להציל את החיילים שלו ומסר את נפשו על קידוש ה’. בשיחה ניפגש עם דמותו הייחודית של רועי שהופיעה בשיאה ברגע מופלא ונורא של “בכל נפשך” – (בליווי סרט ומצגת) בשיחה יובל יספר על דמויות נוספות של חבריו הלוחמים שנפלו באותו הקרב בלבנון.

remind

לנצח אחי! – שיחתו של הרב שמואל מורנו בליווי גיטרה

בשיחה יספר הרב שמואל על אחיו, עמנואל מורנו, מפקד בסיירת מטכ”ל שנפל בפעולה בלבנון. על חייו, מידותיו המיוחדות, פועלו ונפילותו בקרב\ נשמע בשיחה מרגשת זו.

מנשים באוהל תבורך – סיפורה של יעל – לוחמת לח”י

סיפורה המדהים של יעל לוחמת הלח”י שאהבתה לארץ ישראל ומסירות הנפש שלה לעמ”י הניעו אותה למבצעים רבים תוך סיכון חיים עצום. היום גרה יעל בבית בשיבה, הבית של בוגרי הלח”י בבית חנינא וממשיכה לדבר אידיאלים.

אורי ממוצב המזח –סיפורו של לוחם שנפל בשבי המצרי

סיפורו המרגש של אורי אהרנפלד, לוחם במוצב המזח שנפל בשבי המצרי במלחמת יום הכיפורים. אורי היה האחרון שיצא מהמוצב, השמיע נאום ברדיו קהיר ואף חזר לפני כשנתיים לכלא בו היה כלוא. השיחה בשילוב מצגת ייחודית!

גלילה לראש העמוד