דברים גדולים קרו מאז תחילת פעילותה של התנועה הציונית ועד עתה: קיבוץ גלויות תקומת מדינת ישראל, שיחרור ירושלים, התיישבות ועוד. בשיחה זו נראה כיצד כל הדברים הגדולים הללו הם אינם דברים חיצונים אלא מראים על רוח חדשה, על נשמה חדשה שנזרקה בעמ”י ומתוך כך נוכל להבין את המשברים והניסיונות הפוקדים אותנו בימים אלו.

טלפתיה וקסמים בראי היהדות – ניב

תוכנית המועברת ע”י ניב מומחה בתחום. בחלק הראשון נחזה בהצגה מדהימה של קטעי טלפתיה וקסמים ובחלקה השני יראה ניב כיצד הכל זה בעצם אחיזת עיניים יסיק מסקנות חשובות לגבי הנזקים הקשים שיכולים להיגרם מהיגררות אחרי מתחזים למיניהם ומאחיזת עיניים.

הפרשת חלה – בליווי שירים וניגונים – עזרי ואורה

פעילות אטרקטיבית המשלבת נגינה, סיפורים, הבנת השלבים השונים של הפרשת חלה באופן חווייתי בשילוב נגינה וסיפורים. כולל הפרשת חלות בפועל. בפעילות נדבר על מרכזיותה וחשיבותה של ארץ ישראל בחיינו והקשר לטבע ולאדמה

מעשה מאבידת בת מלך – מציג ומספר ניצן

הצגת יחיד המבוססת על סיפורו המופלא של ר’ נחמן מברסלב המועברת בדרך חווייתית, מצחיק עד דמעות ועם המון תוכן בשילוב פעלולים, אקרובטיקה, מונולוגים אישיים והרבה הרבה מסרים גלויים וסמויים. לאחר ההצגה יתקיים דיון שלאחריו ניצן יספר את סיפורו המופלא החל מילדותו ברעננה כבן טובים שכבש הרבה פסגות דרך חיפושו אחר משמעות אישית שהיא מעבר לכסף, מעמד ויוקרה ועד לשיבתו לדרך היהדות. לאחר הסיפור ניצן יקשר בין ההצגה לסיפור האישי שלו ויראה כיצד זה יכול להיות הסיפור האישי של כל אחד מהצופים בהצגה. הפעילות המסכמת נבנתה והותאמה ע”י המדרשה במיוחד לבתי הספר הדתיים.

אין דבר כזה ילד רע

זוהי הופעתו המרתקת, המצחיקה והנוגעת ללב של אושי גרוס, בדרן וחקיין , שהיה בילדותו ילד עם קשיי למידה וקשיים נוספים שדרדרו אותו למחוזות של עצבות ואף לייאוש. עד שב”ה הוא פגש אנשים טובים שבעזרת המוזיקה החזירו לו את האמונה בעצמו ואת השמחה .

 israeli3

העולם דרך בלונים… – פעילות חווייתית!

מופע בלונים  הינו מופע שמבוצע על ידי ניר אמן הבלונים, אשר במהלכו נחשפות בפני התלמידים יצירות אמנות בבלונים (ברצף מצחיק ומבדר של טעויות), תוך הדגמת יצירתם והצגתם בצורה הומוריסטית ומשעשעת, תוך כדי שיתוףהקהל. מופע בלונים הוא אירוע שתמיד יחזיר אותנו אל ילדותנו התמימה , מופע בלונים יהיה תמיד צבעוני ושמח ויעורר אצל הצופים תחושה חיובית ושמחה. בשילוב קיטעי פנטומימה!

מופע להטוטים וג’אגלינג –אורן קרקסתא – להטוטים בידיים טובות…

מופע המרהיב המשלב להטוטיי אש, חד אופן גדול, מופע כדורים ועוד ועוד המופע בשיתוף קהל.

נויה יוצאת מהכלים!- מופע משעשע מלא חן והומור

זוהי הופעתה של נויה המוכרת לכולנו מהופעותיה המצחיקות. בהופעה נראה סיטואציות מצחיקות מהחיים של כולנו וננסה ללמוד על עצמינו תובנות חדשות…

סטנד-אפ, פלייבק עם עוד משהו… –הופעתה של צופיה

הופעה המשלבת מופע סטנד-אפ לצד מופע פלייבק. במופע עולים בצורה מאוד מצחיקה וחווייתית אך משמעותית. אפשרות למופע במגוון נושאים חשובים וכמובן בנושא ארץ ישראל.                   ניתן לקבל את הפעילות גם כשיחה.

הסיפור שמאחורי השיר… – שרה, מנגנת ומספרת – נאווה

פעילות חווייתית עם תוכן  שבה נשיר שירים הקשורים לתקומת מדינת ישראל ולארץ ישראל ונשמע את הסיפורים המרתקים העומדים מאחוריהם. הפעילות בליווי שקופיות, ניגונים וסיפורים

גלילה לראש העמוד